Павло Коростильов – переміг на етапі Кубка світу з кульової стрільби зі світовим юніорським рекордом

23/05/2017

Упродовж 17 – 24 травня 2017 року у м. Мюнхені (Німеччина) триває другий етап Кубка світу з кульової стрільби. На цей стрілецький форум прибуло понад 750 спортсменів з 80 країн світу, серед яких уславлені чемпіони та рекордсмени Європи, світу та Ігор Олімпіад.

19-річний львівський армієць, чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року та чемпіон світу серед юніорів, Заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов виборов перемогу у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м з фінальним результатом 240,9 очка, встановивши новий рекорд світу серед юніорів (юніори можуть встановлювати юніорські рекорди світу на змаганнях серед дорослих). Це перша медаль мюнхенського Кубка світу в активі національної збірної команди України.

При цьому П. Коростильов переміг чемпіона світу 2010 року 41-річного Томоюкі Матсуду з Японії (238,7 очок) та чотириразового Олімпійського чемпіона з Республіки Корея 37-річного Джін Йонго (218,4 очка) і здобув свою першу перемогу на Кубку світу!

Павло Коростильов захопив лідерство після перших 12 пострілів та фінішував нагорі турнірної таблиці з перевагою у 2,2 очка над найближчим переслідувачем й здобув своє перше особисте «золото» Кубка світу.

«Кваліфікація була жорстка, я трохи нервував…» розповів Павло, «але під час фіналу я заспокоївся. Я не хвилювався, що стріляю поряд з такими чемпіонами, як Джін та Матсуда. Як для мене, ми всі – спортсмени і, в першу чергу, ми змагаємося самі з собою. Я не думав про рекорд, я просто робив свою роботу, в мене не було часу про це думати. А наприкінці, рекорд сам прийшов».

Вітаємо талановитого львівського спортсмена та його тренерів з визначним результатом й бажаємо подальших спортивних перемог!

Інші новини