Визначено дати та арени проведення Євроігр-2019

25/05/2017

II Європейські ігри будуть проходити у столиці Республіки Білорусь – Мінську з 21 по 30 червня 2019 року.

Церемонії відкриття і закриття відбудуться на стадіоні «Динамо» в Мінську, роботи щодо його реконструкції будуть завершені до кінця 2017 року.

«Мінськ-Арена» була підтверджена як місце проведення змагань з гімнастики: на мультифункціональному майданчику на 15 тис глядачів пройдуть турніри зі спортивної та художньої гімнастики, акробатики, стрибків на батуті. Арена складається з комплексу з трьох будівель, який включає в себе велодром, який використовувався для проведення чемпіонату світу в 2013 році. Тут пройдуть гонки на треку і змагання з бадмінтону.

Гонки на шосе проходитимуть на вулицях міста, на Palova-Арені на 2 тис місць в центрі міста будуть організовані змагання з баскетболу 3×3.

Найкращих боксерів континенту прийматиме Палац спорту «Уручьє», а змагання з боротьби вільної, греко-римської, жіночої та самбо – «Чижовка-Арені», змагання з каное – веслувальний канал в Заславлє, карате та дзюдо – Палац спорту, пляжний футбол і пляжний волейбол – база СОК «Олімпійський», стрільба – «Sporting Club», настільний теніс – «Falcon Club», стрільба з лука – майданчики футбольного клубу «Мінськ».

Слід наголосити, що для 11 з 16 видів Євроігри-2019 стануть кваліфікаційними на Олімпійські ігри-2020. Виняток становитимуть гімнастика і боротьба, а також баскетбол 3х3, самбо і пляжний футбол, які не включені до олімпійської програми.

Спортсмени розмістяться в студентському селищі. Очікується, що у II Європейських іграх братимуть участь 4000 спортсменів і 2000 офіційних осіб.

Головою оргкомітету Мінськ-2019 призначений прем’єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков. Георгій Катулін, який працював раніше генеральним секретарем Національного олімпійського комітету Республіки Білорусь, очолить дирекцію.

Представники робочої групи Мінськ-2019 заявили, що девізом Євроігр буде гасло «Bright You» («Яскравий ти»), яке у скороченому вигляді буде позначатись як BY.

Нагадаємо, що I в історії Європейські ігри пройшли в азербайджанському Баку у 2015 році.

http://noc-ukr.org/news/14603/

Інші новини