Завершились змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Олімпійського чемпіона Віктора Чукаріна

29/05/2017

У залі гімнастики навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 3-А) під патронатом НОК України, упродовж 25-27 травня проходили змагання відкритого Кубка міста Львова, пам’яті абсолютного чемпіона Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики Віктора Чукаріна.

Віддати дань українській легенді Олімпійського спорту та позмагатися приїхало близько 70 гімнастів – представники Запоріжжя, Кіровограду, Хмельницького, Івано-Франківська, Кропивницького, Стрия і Львова.

На урочистому відкритті були присутні заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Христина Опьола та директор СДЮСШОР «Олімп-Л» – Роман Щирба.

Вже традиційно почесним гостем цих змагань є донька Віктора Чукаріна – Вікторія Чаплинська, яка каже:

«Дуже приємно, що ці змагання проводяться вже багато років. Що Львів не забуває про видатного гімнаста Віктора Чукаріна. В цьому році, мені особливо приємно, адже змагання проходять на вищому рівні!»

Подяками голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, були нагороджені директор СДЮСШОР «Олімп-Л» -Щирба Роман та тренер спортивної гімнастики  СДЮСШОР «Олімп-Л» Гаврищук Надія.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Костянтин Петренко (м.Львів).

Всі учасники змагань отримали памятні подарунки, а призери нагороджувались кубками, медалями та дипломами і подарунками від відділення НОК України у Львівській області, СДЮСШОР «Олімп-Л» та управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Ознайомитись з результатами змагань можна тут

Інші новини