Василина Кириченко – успішно дебютувала на відкритому Кубку Європи з дзюдо

06/06/2017

4 червня 2017 року в столиці Румунії, м Бухарест завершився черговий етап відкритого Кубка Європи з дзюдо серед чоловіків та жінок.

У ваговій категорії +78 кг національні кольори захищали відразу троє представниць України Кириченко Василина-Ірина (Львівська область) Тарасова Галина (Запорізька область) та Сапсай Анастасія (Черкаська область).

В наполегливій боротьбі представниця Львівщини, вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 Василина-Ірина Кириченко (тренери: Андрій Надопта, Араз Туваков) виборола срібну нагороду, здолавши на шляху до п’єдесталу візаві з Італії – Elisa Marchio, а також господарку татамі, румунку Beata Kabat і лише у поєдинку за «золото» поступилась своїй старшій та більш досвідченій подрузі по збірній Галині Тарасовій.

Слід зауважити що для Василини Кириченко це був дебютний турнір у змаганнях серед дорослих дзюдоїстів і можна з впевненістю заявити, що із завданням, яке перед нею ставив тренерський штаб національної збірної, вона впоралась на всі 100%.

Інші новини