«Олімпійська книга» завітала до Радехівської районної дитячої бібліотеки

08/06/2017

7 червня у приміщенні районної дитячої бібліотеки (м.Радехів, пл.Стуса, 3), за підтримки сектору молоді та спорту радехівської райдержадміністрації, відділенням НОК України у Львівській області була проведена Всеукраїнська акція НОК України «Олімпійська книга».

Ця акція передбачає презентацію книг олімпійської тематики, знайомство дітей з Олімпійським рухом, його цінностями, ідеалами і таким чином залучення школярів до активного дозвілля.

Серед почесних гостей заходу окрім школярів місцевих шкіл був і заслужений вчитель України з фізичної культури Кубай Ігор Іванович, який поділився зі школярами роботою з популяризації олімпійського руху в Бишівській загальноосвітній школі де він і працює.

Крім того, виконавчий директор відділення, учасниця зимових Олімпійських Ігор 1994 року, майстер спорту з гірськолижного спорту Христина Подгрушна-Опьола у формі гри «крокодил» знайомила школярів з різними видами спорту. Цікаво, що у цій грі найбільш активнішими виявились дівчатка. На завершення кожен учасник отримав гарний настрій, подарунки від НОК України, а бібліотека поповнила свої фонди новими тематичними книгами.

Інші новини

ukУкраїнська