Львівщина приймає представницький міжнародний турнір з вільної боротьби серед кадетів

16/06/2017

16-17 червня 2017 року в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові відбудеться відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків (2000-2001рр.н.) та дівчат(2000-2002рр.н.), пам’яті Заслуженого тренера України Олега Павловича Сазонова.

Учасниками цьогорічного турніру будуть кращі юні борці зі Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької, Житомирської, Харківської, Київської, Донецької областей, м. Києва, а також представники Польщі, Словаччини, та Молдови.

Загалом організатори очікують на участь понад 180 юних спортсменів.

Для Львівщини такі змагання є традиційними й проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2017 рік. Організаторами змагань виступають Львівська обласна асоціаціяспортивної боротьби України, обласної організації ФСТ «Спартак» та СДЮШОР «Спартаківець»  за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 16 червня о 16.00 год.

Довідково:

Олег Павлович Сазонов , заслужений тренер України  з вільної боротьби, багаторічний вчитель спорту Львівського училища фізичної культури та старший тренер КДЮСШ «Атлет», який повністю присвятив себе цьому виду спорту, є засновником цілої системи підготовки кваліфікованих борців та тренерів. Серед вихованців Олега Павловича: Ігор Первачук , МСМК, чемпіон світу і Європи серед юніорів та володар Кубку світу; Михайло Кушнір МСМК, бронзовий та срібний  призер чемпіонатів світу,  бронзовий призер чемпіонату Європи; Юлія Благиня, МСМК, бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка та чотириразова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка Кубку світу кандидат на участь у Іграх Олімпіади 2016 року Ріо-де-Жанейро (Бразилія) у ваговій категорії до 53 кг. Наталія Синишин, ЗМС, дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу, триразова чемпіонка Європи,  та багато інших спортсменів.

Інші новини