23 червня відбудеться розширене засідання

20/06/2017

23 червня 2017 рокуз нагоди відзначення Олімпійського дня у Кам’янсько-Бузькому районі відбудеться виїзне розширене засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно з членами виконкому відділенням НОК України у Львівській області та директорами ДЮСШ Львівщини.

В рамках проведення виїзного засідання відбудеться також урочисте відкриття сучасного спортивного майданчику зі штучним покриттям в м. Кам’янка-Бузька;відзначення кращих фахівців галузі з нагоди Дня державного службовця та Олімпійського дня; знайомство зі спортивною інфраструктурою району.

24 червня в смт. Добротворі Кам’янсько-Бузького району відбудуться заходи з нагоди відзначення обласного Олімпійського дня-2017, зокрема, змагання з пляжного волейболу в рамках ХХVI Спортивних Ігор Львівщини,показові виступи спортсменів, майстер-класи від провідних олімпійців Львівщини, дитячіспортивні конкурси та розваги, олімпійська вікторина, зустрічі зі спортивним активом області, паралімпійцями, ветеранами спорту, представниками ЗМІ.

Початок обласного спортивного свята «Олімпійський день» об 11:00 год. у смт Добротвір, веслувальна база місцевої ДЮСШ «Добротвір» (вул. Озерна, 4).

Цьогорічне свято в Україні відбувається під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан» та буде присвячується ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм 2018 року в Пхьончхані.

Інші новини