В Кам’янсько-Бузькому районі відбулося засідання та обласні спортивні заходи з відзначення Олімпійського дня – 2017

26/06/2017

23 – 24 червня 2017 року з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня у Кам’янко-Бузькому районі відбулася низка заходів, в т.ч. виїзне розширене спільне засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації, членів виконкому відділенням НОК України у Львівській області та директорів ДЮСШ Львівщини. Перед початком засідання великій групі фахівців та організаторів спорту було вручено почесні грамоти та подяки, зокрема від голови Львівської облдержадміністрації, президента НОК України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області; обласної профспілкової організації працівників культури Львівщини. Вшановано було також і спортивну родину Корнових з Червонограду, яка виборола медалі Всеукраїнського спортивного фестивалю «Мама, тато і я – спортивна сім’я».

Спортивний та олімпійський актив Львівщини в актовому залі районного Народного дому за участю голови районної держадміністрації Володимира Кирилича, голова районної ради Тараса Келеберди, розглянули питання щодо стану та перспектив розвитку фізкультурно-спортивного руху в Кам’янко-Бузькому районі, а також проблематику антидопінгового контролю у спорті.

В рамках проведення виїзного засідання відбулося також урочисте відкриття сучасного спортивного майданчику зі штучним покриттям в м. Кам’янка-Бузька, спорудженого за обласною програмою «Спортивний майданчик»; знайомство зі спортивною інфраструктурою району, з діяльністю дитячо-юнацьких спортивних шкіл; а також у смт Добротвір організовано заходи з нагоди відзначення обласного Олімпійського дня-2017: зокрема, проведено змагання з пляжного волейболу в рамках ХХVI Спортивних Ігор Львівщини, організовано показові виступи спортсменів, майстер-класи від провідних олімпійців Львівщини, зокрема з фехтування, санного спорту, веслування; дитячі спортивні конкурси та розваги, навчання навикам кульової стрільби; олімпійську вікторину, проведено зустрічі зі спортивним активом області, паралімпійцями, ветеранами спорту, представниками влади,депутатського корпусу та ЗМІ.

Варто зазначити, що цьогорічне свято в Україні відбувалося під гаслом «Олімпійський день на шляху до Пхьончхан» та присвячувалося ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм 2018 року в Пхьончхані.

 

Інші новини