Львівське ватерпольне «Динамо» – срібний призер ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/2017

27/06/2017

Цими днями у відкритому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові відбувся третій матч фінальної серії плей-оф до трьох перемог за золоті медалі ХХVІ Чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги сезону-2016/2017. Чинний володар титулу харківський «Слобожанець» втретє поспіль переміг львівське «Динамо» і тим самим виграв «золоту» серію з рахунком 3-0.

Наприкінці гри львівські ватерполісти навіть не змогли реалізувати пенальті: Олександр Дядюра, який до цього жодного разу не промахнувся з точки, поцілив у стійку… Через 19 секунд після цього пролунала сирена і «Слобожанець» на львівській землі, себто на воді, почав святкувати своє друге поспіль чемпіонство.

А відтак за участю керівництва національної та обласної федерацій водного поло; обласного та міського галузевих управлінь та обласної організації ФСТ «Динамо» було відзначено кращих гравців за ігровим амплуа та вручено комплекти медалей національної першості – «золоті» харків’янам, «срібні» – львів’янам.

«Динамо» (Львів) – «Слобожанець» (Харківська область) – 2:5 (1:2, 1:0, 0:3, 0:0)

23 червня. Початок – 19:30. Львів. Відкритий басейн «СКА». Перемінна хмарність. +19°С. 300 глядачів.

Судді: Володимир Капінус (Київ), Сергій Мельніков (Кишинів, Молдова).

Делегат ФВПУ – Валерій Завізіон (Київ).

«ДИНАМО»: 1. Денис Волончук, 13. Костянтин Нікольський – 2. Орест Джура, 3. Юрій Мамєтьєв, 4. Максим Ратков, 5. Олександр Дядюра, 6. Роман Грищук, 7. Віталій Свіщов, 8. Костянтин Алєксєєв, 9. Владислав Бабаєнко, 10. Дмитро Алєксєєв, 11. Сергій Грішин, 12. Віктор Момот, 14. Михайло Лісовий, 15. Максим Осика.

Тренери – Олексій Шведов, Ігор Зінкевич.

«СЛОБОЖАНЕЦЬ»: 1. Віталій Петров, 13. Олексій Каліберда – 2. Денис Гурцкая, 3. Артур Однолєтков, 4. Микита Апостол, 5. Артем Саліхов, 6. Олександр Єрмаков, 7. Олександр Абрамов, 8. Михайло Черпак, 9, Вадим Євстратов, 10. Микита Бажинов, 11. Кирило Наволоков, 12. Євген Шмігель, 14. Владислав Орлов, 15. Денис Гусаков.

Тренери – Сергій Колточихін, Сергій Столяров.

Голи: 0:1 – Єрмаков (01:49), 0:2 – Абрамов (03:31, у більшості), 1:2 – Дядюра (06:35), 2:2 – Грішин (11:47), 2:3 – Орлов (19:24), 2:4 – Наволоков (21:53, у більшості), 2:5 – Гусаков (23:35).

Нереалізований пенальті: Дядюра (31:41, стійка).

Фоли: Д. Алєксєєв (03:12, 15:59, 19:00), Ратков (07:59), Грищук (15:07), Бабаєнко (21:35) – Однолєтков (00:18), Абрамов (05:04, 31:41, пенальті), Єрмаков (08:20), Євстратов (09:04), Апостол (15:59, червона картка), Черпак (20:51).

Вилучення з правом заміни: Д. Алєксєєв (19:00, третій фол) – Апостол (15:59, червона картка).

Реалізація зайвого: 0 голів / 5 спроб – 2 голи / 5 спроб.

Інші новини