В Золочівському районі Львівщини відбулось ряд заходів з нагоди «Олімпійського дня»

29/06/2017

23 червня у день заснування Міжнародного олімпійського комітету в дитячому позаміському закладі відпочинку “Сокіл” та на затишному спортивному майданчику Золочівського ДНЗ №3 “Сонечко” відбулися спортивні забави, ігри, конкурси та змагання з нагоди відзначення Олімпійського дня на Львівщині. У заходах взяли участь всі діти які відпочивають у таборі та діти вихованці усіх вікових груп ДНЗ №3 “Сонечко”, їх батьки та працівники закладу.

У «Сонечку» розпочалось свято з урочистого проходу учасників через арку “Спортивної Веселки”, яка огорнула учасників усіма своїми кольорами. Під час виконання завдань діти стрибали з обруча в обруч, збираючи «краплинки»; переносили на ракетках «сонячні кульки»; змагались у бігу, веденні м’яча, ходьбі на «чалошиках», малюванні сонячних промінців за допомогою піску; перенесені води та інше. Пройшов й турнір з футболу в категоріях маленькі юніори – «Здоров’ятка» і дорослі – «Опора». Учасники виявили себе спритними та згуртованими. Хороший настрій на святі підтримував музичний супровід та музичні паузи (музичний керівник Кравець Н.Б.).

У дитячому позаміському таборі літнього відпочинку діти змагались у легкоатлетичних перегонах, стрибках на скакалці, настільному тенісу, шашках та футболі.

Час, проведений у колі друзів, додав усім здоров’я, море позитиву та приємних вражень!

Інші новини

ukУкраїнська