Оксана Лівач – чемпіонка Європи з вільної боротьби серед юніорок!

03/07/2017

В Дортмунді (Німеччина) завершуються змагання юніорського чемпіонату Європи з боротьби. Українські спортсмени завоювали вісім високих нагород першості. Тріумфально виступила на цих представницьких змаганнях представниця Львівщини Оксана Лівач. Талановита молода спортсменка переконливо довела усім, що принаймні у Європі, у неї суперниць немає. У всіх поєдинках у ваговій категорії до 48 кг перевага Оксана Лівач вимірювалася двозначними показниками. У кваліфікації Оксана здолала представницю Австрії Кім Марліс Гмайнер 10 : 0. У чвертьфіналі перемогла росіянку Алєксандру Скіренко 12 : 2. До речі, росіянка виявилася єдиною борчинею, якій вдалось заробити бодай якісь бали у сутичці з Оксаною. Усі решта програвали «на нуль». У півфіналі була розгромлена полячка Агата Марта Валєжак 11 : 0, а у фіналі – господарка турніру Ліза Ерсель 10 : 0.

https://www.youtube.com/watch?v=kH1r0WifudY

Вітаємо Оксану та її тренерів Ореста Скобельського та Андрія Стадніка та бажаємо нових яскравих перемог на чемпіонаті світу!

Загальнокомандна скарбниця національної збірної виглядає так: у жіночій боротьбі чемпіонками стали дві представниці України – Оксана Лівач (в.к. 48 кг) та Аліна Акобія (в.к. 55 кг). Срібну нагороду виборола Христина Береза (в.к. 51 кг), “бронза” – у Ілони Прокопевнюк (в.к. 59 кг). У вільній боротьбі срібну нагороду виборов Андрій Яценко (в.к. 60 кг). У греко-римській боротьбі переможець першості – Парвіз Насібов (в.к. до 66 кг). “Срібло” чемпіонату у Ельмара Нуралієва – (в.к. до 74 кг), бронзова нагорода – у Владлена Козлюка (в.к до 96 кг).

Інші новини