Стриянин Василь Іваницький успішно дебютував у змаганнях командного Чемпіонату Європи з легкоатлетичних багатоборств

04/07/2017

Цими днями національна збірна України виборола яскраву перемогу у Суперлізі командного чемпіонату Європи, що завершився в Таллінні. Представник Львівщини Василь Іваницький з особистим рекордом став четвертим за індивідуальним результатом.

Загалом українська команда уподовж майже усього турніру трималася другою відразу за естонцями, проте у заключних видах зуміла випередити господарів змагань і здобути перемогу і загальною сумою 40 085 очок! У індивідуальному заліку Аліна Шух виграла змагання семиборок з новим юніорським рекордом України, а Олексій Касьянов став другим в десятиборстві.

До перемоги української збірної доклався і представник Львівщини – Василь Іваницький. У перший день змагань Василь подолав 100 метрову дистанцію за 11,19 с (890 очок), у стрибку в довжину показав результат 7,59 м (957 очок), штовхнув ядро на позначку 12,35 м (628 очок), стрибнув у висоту 2.01 м (813 очок) та пробіг дистанцію 400 метрів за 50,76 с (780 очок). Після першого дня Василь залишався на восьмій позиції серед двадцяти восьми учасників змагань.

Але для Василя вирішальним став другий день Чемпіонату. Тут він продемонстрував такі результати за видами: 110 м з/б – 14,62 с (896 очок), диск – 40,48 м (674 очки), стрибок з жердиною – 4,60 м (790 очок), спис – 58,44 м. (714 очок) і ще один особистий рекорд показав з бігу на дистанції 1 500 метрів – 4.32,26 хв (730 очок.).

Отож у підсумку десяти видів Василь зупинився за крок від п’єдесталу набравши суму 7 801 очко. На 36 очок більше набрав бронзовий призер, естонський десятиборець Карл-Роберт Салурі. Але це стало вагомим внеском в загальнокомандну скарбницю, і українські багатоборці все ж таки перемогли!