Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червня

05/07/2017

22-29 червня 2017 року у м. Зуль (Німеччина) відбувся чемпіонат світу зі стрільби кульової серед юніорів, на якому цьогоріч географія команд учасниць склала 65 країн,  а загальна чисельність учасників змагань досягла 976 спортсменів.

Мультимедалістом та дворазовим рекордсменом чемпіонату світу в складі збірної команди України став Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, студент Львівського училища фізичної культури, представник спортивного клубу Збройних Сил України львів’янин Павло Коростильов. В його активі п’ять нагород, з яких три найвищу ґатунку, одна срібна та одна бронзова, а саме:

– І місце особисто, І місце та юніорський рекорд світу в команді у вправі МП-8

– І місце та юніорський рекорд світу у вправі МП-5

– ІІ місце у вправі ПП-3

– ІІІ місце у вправі МП-10

Завдяки успіхам Павла Коростильова в загальнокомандному заліку збірна команда Україна посіла третє місце!

Відтак традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим атлетом Львівщини за підсумками спортивного червня 2017 року, одного з кращих сучасних молодих майстрів кульової стрільби Павла Коростильова.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування спортсмена місяця та його тренерів.

Довідково.

Павло Сергійович Коростильов – народився 5 листопада 1997, Львів. Чемпіон Других юнацьких Олімпійських ігор 2014, де здобув впевнену перемогу у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів й набравши 203,4 очки встановив юнацький світовий рекорд. Взяв участь у перших Європейських іграх, що пройшли літом 2015 у Баку, Азербайджан. Там він здобув п’яте місце у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів. Це дозволило йому пройти кваліфікацію на Олімпійські ігри 2016. Взимку 2016 року зумів здобути бронзову нагороду на чемпіонаті Європи зі стрільби пневматичною зброєю.

Інші новини