Двоє веслярів Львівщини розпочинають змагання у складі національної збірної в чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

13/07/2017

27 українських веслярів боротимуться за нагороди чемпіонату Європи, який відбудеться в Пловдиві з 14 до 16 липня 2017 року.

В жіночій програмі стартують: байдарка – Марія КІЧАСОВА (Полтавська), Марія ПОВХ (Волинська), Анастасія ТОДОРОВА (Одеська), Інна ГРИЩУН (Хмельницька), Анастасія ГОРЛОВА (Львівська), Юлія ЮРІЙЧУК (Черкаська), Олена СКВОРЦОВА (Херсонська), каное – Людмила ЛУЗАН (Івано-Франківська), Олександра ВОЛОВЧИК, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (обидва – Херсонська).

У змаганнях серед чоловіків на болгарську воду вийдуть: байдарка – Ігор ТРУНОВ, Кирило ЧЕРНОМОРОВ, Юрій ГАЛКІН, Роман СКОРИК (всі – Одеська), Олександр СИРОМЯТНИКОВ (Херсонська), Віталій ЦУРКАН (Волинська), Іван СЕМИКІН, Даніїл КУЗЬМІН (обидва – Київська), Олександр СЕНКЕВИЧ (Житомирська), каное – Денис КОВАЛЕНКО (Одеська), Віталій ВЕРГЕЛЕС(Львівська), Денис КАМЕРИЛОВ, Едуард ШЕМЕТИЛО, Дмитро ЯНЧУК, Тарас МІЩУК (всі – Полтавська), Віктор СВИРИДЮК (Волинська), Олександр МАКСИМЧУК (Рівненська).

Планується, що на чемпіонаті Європи українські веслувальники стартують в 23-х видах програми (можливі мінімальні зміни). Остаточний розклад заїздів буде оприлюднений напередодні змагань.

Байдарка-одиночка. 1000 м. Чоловіки. Олександр СИРОМЯТНИКОВ

Байдарка-четвірка. 500 м. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван СЕМИКІН/ Данііл КУЗЬМІН/ Ігор ТРУНОВ

Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА/ Марія ПОВХ/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна ГРИЩУН

Байдарка-двійка. 1000 м. Юрій ГАЛКІН/ Роман СКОРИК

Байдарка-одиночка. 500 м. Жінки. Марія ПОВХ

Байдарка-одиночка. 200 м. Чоловіки. Ігор ТРУНОВ

Байдарка-одиночка. 200 м. Жінки. Анастасія ТОДОРОВА

Байдарка-двійка. 200 м. Жінки. Марія КІЧАСОВА/ Анастасія ГОРЛОВА

Байдарка-двійка. 200 м. Чоловіки. Ігор ТРУНОВ/ Олександр СЕНКЕВИЧ

Байдарка-одиночка. 500, 5000 м. Віталій ЦУРКАН

Байдарка-двійка. 500 м. Чоловіки. Іван СЕМИКІН/ Ігор ТРУНОВ

Байдарка-двійка. 1000 м. Жінки. Юлія ЮРІЙЧУК/ Олена СКВОРЦОВА

Каное-одиночка. 1000 м. Віктор СВИРИДЮК

Каное-одиночка. 200 і 500 м. Чоловіки. Олександр МАКСИМЧУК

Каное-одиночка. 200 м. Жінки. Людмила ЛУЗАН

Каное-двійка. 500, 1000 м. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК

Каное-четвірка. 1000 м. Чоловіки. Денис КОВАЛЕНКО/ Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ/ Едуард ШЕМЕТИЛО

Каное-двійка. 500 м. Жінки. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Олександра ВОЛОВЧИК

Каное-двійка. 200 м. Чоловіки. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ

Каное-одиночка. 5000 м. Едуард ШЕМЕТИЛО

Інші новини

ukУкраїнська