На стадіоні “Арена Львів” завершилася серія товариських футбольних матчів “На крилах дружніх змагань” за участю юнацької збірної команди «СУМ» із США

19/07/2017

 Упродовж 12-17 липня 2017 року на футбольних полях Львівщини та Івано-Франківщини завершилася серія футбольних матчів”На крилах дружніх змагань” за участю юнацької збірної команди Спілки Української Молоді з США. Юні футболісти – вихідці з українських родин США мали можливість, зокрема на Львівщини провести цікаві й напружені поєдинки зі своїми ровесниками з команд Львівського училища фізичної культури та дитячо-юнацької футбольної школи «Карпати». За підтримки футбольної та спортивної громади Львівщини, провідних футбольних арбітрів області такі зустрічі відбулися на кращих стадіонах – «Арені Львів» та імені Богдана Маркевича у Винниках, де їх вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, директор Львівського УФК Степан Родак, Заслужений тренер України Мирон Маркевич, легенда львівського й українського футболу Степан Юрчишин, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, директор СДЮШОР «Карпати» Ігор Савицький та інші. На згаду про спільні футболі баталії господарі та гості обмінялися пам’ятними вимпелами, шарфами та сувенірами.

Юні українські американські футболісти, які прибули в Україну разом зі своїми рідними, провели також перед цим ще матчі на стадіонах Івано-Франківська, Коломиї та Калуша.

Як зауважив організатор такої масштабної поїздки Михайло (Майкл) Тамашевський – ця перша зустріч обов’язково не буде останньою, а щирі враження від перебування на українській землі надовго збережуться в пам’яті юних футболістів Спілки Української Молоді з США та їхніх батьків.

Інші новини

ukУкраїнська