Представниця Львівщини – володарка золотої медалі юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики

24/07/2017

Львівська 18-річна легкоатлетка Ірина Марчак (тренери Порошина О.В., Бедненко С.; КДЮСШ імені Ю. Кутенка) в складі жіночої української естафетної команди 4х400 метрів разом з Іванною Аврамчук, Джойс Кобою та Анастасією Бризгіною виграла в чемпіонаті Європи серед спортсменів віком до 20 років (U 20) з легкої атлетики(20-23 липня 2017 року, Гроссето, Італія).

Українські спринтерки вийшли до фіналу з найкращим результатом серед усіх команд-учасниць. А у вирішальному колі змагань не просто виграли золото, а ще й становили юніорський рекорд України і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед юніорок. Українки стали чемпіонками Європи U20 з часом 3.32,82 хв.

Ще одна представниця Львівщини Ілона Заскалько зупинилась на висоті 177 см у кваліфікаційному турнірі, а Ірина Марчак була також 32-ою на 200-метрівці.

У загальному заліку Збірна України посіла третє місце виборовши шість нагород – чотири золоті і по одній срібній і бронзовій.Вище наша команда ще жодного разу не піднімалася.

Вітаємо молоду спортсменку та увесь тренерський колектив з визначним спортивним досягненням!