Команда школярів Сокальської СЗШ №3 розпочинають боротьбу у Всеукраїнському фіналі «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA»

05/09/2017

До Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ, Пуща Водиця) сьогодні прибули команди, представники усіх областей України. Всі вони є учасниками Всеукраїнського фіналу спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA».  Львівщину на цих змаганнях представлятиме команда “Соколята” Сокальської СЗШ №3 (вчитель Наталія Адамчук).

Кожна команда змагається у  найкращому предсталені свого регіону-школи,  у конкурсах спортивної естафети, олімпійської вікторини та волейболі. А також матимуть можливість познайомитись та поспілкуватись зі своїми кумирами – спортсменами-олімпіцями.

Урочисте відкриття змаганнь відбудеться вже  6 вересня о 15:00 (м. Київ, Пуща Водиця) у якому візьмуть участь президент НОК України Сергій БУБКА, призери Олімпійських ігор: Олена САДОВНИЧА (стрільба з лука), Валерій АНДРІЙЦЕВ (вільна боротьба), Олена ЯЦЕНКО (гандбол), Ілля КВАША (стрибки у воду), призерка чемпіонату світу з легкої атлетики, чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор Юлія ЛЕВЧЕНКО, призер Юнацьких Олімпійських ігор з дзюдо Богдан ЯДОВ та інші.

Проект «Олімпійське лелеченя» вже сьомий рік поспіль проводиться за ініціативою Національного Олімпійського Комітету України. Він спрямований на реалізацію одного із найважливіших напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом.

 

Інші новини

ukУкраїнська