День фізичної культури і спорту відзначили у Трускавці

12/09/2017

8 вересня 2017 р. у м. Трускавці на майдані Незалежності, в рамках Олімпійського уроку, проведено легкоатлетичний пробіг та змагання з використанням контрольних вправ державного тестування серед учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Загальне керівництво спортивно-масового заходу здійснювали відділ освіти та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Безпосереднім проведення змагань займалась суддівська колегія з числа тренерів дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ». Представляли команди керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста.

На урочистому відкритті учасників заходу вітав міський голова м. Трускавця Андрій Кульчнсьский, який побажав усім мирного неба, хорошого настрою, міцного здоров’я , перемог у спорті та в житті.

По завершенні легкоатлетичного пробігу і змагань з використанням контрольних вправ державного тестування міський голова Андрій Кульчинський та завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль нагородили грамотами та медалями переможців і призерів змагань, а артисти найбільшого пересувного цирку України «Кобзов» продемонстрували елементи циркового мистецтва.

У змагання з використанням контрольних вправ державного тестування призерами змагань стали:

І місце – Кострицька Даша, Мороз Софія та Олексяк Орест;
ІІ місце – Стуканець Василь;
ІІІ місце – Біжик Діана та Гіпнер Михайло.

Найкращі результати у легкоатлетичному пробігу показали:

Подолець Андрій та Богун Вікторія – І місце;
Олексяк Орест та Іванків Оля – ІІ місце;
Крамар Василь та Проць Христина – ІІІ місце.

Директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» – Любомир Мацькович

Інші новини

ukУкраїнська