Школярі з Борислава знайомились з олімпійським рухом

29/09/2017

Нещодавно у загальоосвітній школі №3 м.Борислава відбувся олімпійський урок.  Для проведення заходу ця школа була обраною не випадково, адже до дітей завітала випускниця  цієї школи, майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу з боксу серед юніорів Вікторія Вірт-Герасимович.

Спочатку діти мали нагоду ознайомились з олімпійський рухом, послухати про зимові та літні Олімпіади, про відомих спортсменів Львівщини та України, про роботу відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області та заходи які у нас проводяться.

Вікторія ж розповіла про свій вид спорту, як і коли почала займатись боксом, як досягла успіху та поділилась зі школярами своїми враженнями. Враховуючи що школу Вікторія закінчила не так давно дехто з дітей чув та знають про здобутки Вірт. Приємно, що багато дітей займаються і цікавляться спортом і активно проводять своє дозвілля.

Для найбільш уважних і кмітливих, гостя провела вікторину де кожен мав нагоду отримати подарунок з олімпійською символікою на згадку. Звісно не обійшлось без автографів та фотосесії.

Інші новини