Софія Прийма – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками вересня 2017 року.

10/10/2017

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило кращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного вересня майстра спорту України з триатлону та велоспорту, члена національної збірної команди України Софію Прийму (тренери Сергій Прийма та Юрій Сорохан)

Це почесне звання Софія отримала завдяки успішному виступі на юніорському етапі Кубка Європи, який відбувався у м.Тулча (Румунія)  – як результат посівши перше місце.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування лауреатів спортивного вересня та їхніх тренерів. З рук голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського Софія Прийма отримає цінні подарунки та грошову винагороду.

Довідково:

Прийма Софія Сергіївна, 1997 року, народження, студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з триатлону та з велоспорту. Переможниця чемпіонату Європи з крос-дуатлону серед юніорів (2016), бронзова призерка чемпіонату Європи з акватлону серед юніорів (2017), срібна призерка етапу Кубка Європи з триатлону серед юніорів (2016), володар Кубка Європи серед юніорів з триатлону (2014); багаторазова чемпіонка та призерка міжнародних змагань, чемпіонатів та Кубків України серед юнаків та юніорів; багаторазова переможниця чемпіонатів України з велоспорту серед молоді; член національної збірної команди України з триатлону. Виступає за Збройні Сили України.

Інші новини