Щосуботи на телеекрані стартує спортивно-інтелектуальний проект «Шкільні батли»

14/10/2017

З метою формування у школярів навичок культури здорового способу життя, активного дозвілля, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом стартує телевізійний проект «ШКІЛЬНІ БАТЛИ» Проект реалізовується телеканалом «Перший Західний» спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області за підтримки Спортмастер Львів та вода Моршинська. Підтримувати та надихати команди на перемогу також будуть зіркові особистості – відомі спортсмени та олімпійці Львівщини.

“Шкільні батли” – протистояння шкіл, у якому немає переможених, адже спорт – це завжди модно і здорово!

Вже цієї суботи, 14 жовтня об 11 ранку в ефірі Перший Західний наш спортивно-енергійно-бешкетно-інтелектуально-дитячий проект «Шкільні батли»! Солонка і Сокаль – вболівайте, бо саме першими змагатимуться ваші дітлахи!

Якщо ви не змогли переглянути програму у ефірі можна знайти її  на сайті http://www.1zahid.com/ та на старінках у фейсбук https://www.facebook.com/vnoclviv/?fref=ts  і https://www.facebook.com/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B8…/  

 

Інші новини

ukУкраїнська