Команди зі Львівщини визначили переможців турніру з настільного тенісу за програмою обласних спортивних Ігор-2017

06/11/2017

Нещодавно у просторому спеціалізованому залі СК «Лірс» міста Жовкви Львівської області завершилися змагання з настільного тенісу за програмою ХХVI спортивних Ігор Львівщини, X обласних Ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю.

Ці представницькі змагання відбуваються за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних центрів»Спорт для всіх»та «Інваспот», відділення НОК України у Львівській області та обласної Асоціації ветеранів спорту.

Представники збірних команд з усієї області змагалися у трьох категоріях: «Дорослі» – 18 команд; «Ветерани спорту» – 17 команд та 9 команд людей з інвалідністю.

У підсумку в кожній категорії визначалися переможці та призери командного заліку.

В категорії «Дорослі» переможне – перше місце посіла команда міста Стрия, друге місце отримала команда Миколаївського району, а почесне третє виборола команда господарів змагань – Жовківського району. При цьому варто відзначити неабиякий успіх збірної Судововишнянської об’єднаної територіальної громади, яка фінішувала четвертою.

Спортсмени-ветерани також демонстрували неабиякий спортивно-технічний рівень. Переможцями у цій групі виявилася команда міста Борислава, на другому команда міста Самбора, на третьому – збірна Жовківського району.

В категорії осіб з інвалідністю перемогла команда з міста Нового Роздолу. За ними на другому місці фінішували представники Миколаївського району, на третьому – збірна Моршина.

Переможці змагань, які визначалися в командному заліку, були нагороджені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

Підсумковий рейтинг участі збірних команд в змаганнях з настільного тенісу за програмою Ігор Львівщини-2017 в категорії «Дорослі спортсмени»

 1. м. Стрий
 2. Миколаївський район
 3. Жовківський район
 4. Судововишнянська ОТГ
 5. м. Самбір
 6. Сокальський район
 7. м. Червоноград
 8. м. Новий Розділ
 9. Пустомитівський район
 10. Буський район
 11. м. Борислав
 12. Кам’янсько-Бузький район
 13. Грабовецька ОТГ
 14. Бродівський район
 15. Самбірський район
 16. Радехівський район
 17. Перемишлянський район
 18. Яворівський район

Підсумковий рейтинг участі збірних команд в змаганнях з настільного тенісу за програмою Ігор Львівщини-2017 в категорії «Ветерани спорту»

 1. м. Борислав
 2. м. Самбір
 3. Жовківський район
 4. Сокальський район
 5. м. Новий Розділ
 6. Миколаївський район
 7. Стрийський район
 8. Пустомитівський район
 9. м. Стрий
 10. Судововишнянська ОТГ
 11. Городоцький район
 12. Перемишлянський район
 13. Бузький район
 14. Кам’янсько-Бузький район
 15. Радехівський район
 16. Дрогобицький район
 17. Яворівський район

Підсумковий рейтинг участі збірних команд в змаганнях з настільного тенісу за програмою Ігор Львівщини-2017 в категорії «Спортсмени з інвалідністю»

 1. м. Новий Розділ
 2. Миколаївський район
 3. м. Моршин
 4. Жовківський район
 5. Бузький район
 6. Стрийський район

7-9 Кам’янсько-Бузький район

7-9 Радехівський район

7-9 Перемишлянський район

Інші новини