Трускавець приймав обласні змагання з вільної боротьби серед дітей ДЮСШ

07/11/2017

04 листопада 2017 р. у Трускавці, в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ», проведено обласні змагання з вільної боротьби серед учнів 2004 – 2006 р.н. ДЮСШ Львівщини. У змаганнях брали участь 130 спортсменів усіх спортивних шкіл області.

Загальне керівництво змаганнями здійснювало  Львівське обласне відділення  комітету з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України (начальник відділення Анатолій Ігнатович)  за підтримки Львівського відділення Національного олімпійського комітету України ( виконавчий директор Христина Подгрушна-Опьола).

Відкривали змагання та вітали учасників змагань заступник начальника Львівського обласного відділення  комітету з фізичного виховання і спорту міністерства освіти і науки України Ярослав Гаврих та начальник спортивно-навчального відділу Ігор Вовк. Головний суддя змагань Володимир Раковський ознайомив присутніх з програмою змагань.

Переможцями та призерами обласних змагання з вільної боротьби серед учнів ДЮСШ Львівщини стали вихованці відділення вільної боротьби  Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» : Дзюбайло Андріана – І місце; Летуновська Даніела – ІІ місце; Кривень Олександр, Кухар Христина, Кухар Софія та Сальнікова Аліна – ІІІ місце (тренер ДЮСК – Семен Гардій)

Інші новини