«Посилки успіху» від Фонду Кличка отримали в Стрию та в Дрогобицькому районі

20/11/2017

16 листопада ц.р. одразу два загальноосвітні заклади Львівщини отримали «Посилку успіху» від Фонду Кличка. Зокрема, Попелівський навчально-виховний комплекс «Загальний навчальний заклад I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дрогобицького району та Стрийська загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 Стрийської міської ради.

На урочистостях із вручення спортивних подарунків були присутні вчителі фізичної культури, керівництво шкіл та керівники структурних підрозділів фізичної культури та спорту Дрогобицької райдержадміністрації та Стрийської міської ради.

Тепер у спортивних секціях шкіл з’явився новий спортивний інвентар. футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі; скакалки, суддівські свистки, електронні секундоміри, сітки для м’ячів, маніжки, помпи для м’ячів та календарі з логотипом Фонду Кличка.Загальна вартість таких подарунків становить 5 400 гривень.

При цьому управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації висловлює щиру подяку Фонду Кличка за вчергове надану підтримку юним спортсменам. Також дякуємо вчителям фізичної культури загальноосвітніх закладів та керівникам секторів молоді та спорту районів та міст Львівщини за активну підготовку конкурсних заявок.

Незабаром ще чотирипакунки зі спортивним інвентарем надійдуть у загальноосвітні заклади Миколаївського, Золочівського та Сколівського районів області.

Нагадаємо, 7 листопада, серед 50-ти переможців всеукраїнського конкурсу «Посилка успіху» від Фонду Кличка було оголошено й шість номінантів із Львівщини.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Інші новини