В рамках проекту OlympicLab відбулось ментальне тренування зі студентами Дрогобицького педагогічного унівеститету

29/11/2017

Цими днями в рамках проекту НОК України #OlympicLab відбулося «ментальне тренування» зі студентами інституту фізичного виховання і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Участь у заході взяли понад 60 учасників.

Про ментальне тренування,  про його особливості та методи розповідала кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології Дрогобицького державного педагогічного університету Білозерська Світлана Іванівна.

Спортивна гордість Дрогобиччини Павляк Олег – майстер спорту з кікбоксингу; Пиць Христина та Саламін Остап – майстри з хортингу; Лагуш Андрій срібний призер чемпіонату світу та чемпіон Європи з гирьового спорту поділились зі своїми колегами досвідом використання деяких  методів ментального тренування у професійній діяльності.

На заході також були присутні і взяли активну участь професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання цього ж навчального закладу та учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері (Норвегія,1994р), виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна.

 

 

Інші новини

ukУкраїнська