Вільна боротьба: у Львові відбувся відкритий чемпіонат ФСТ «Спартак» серед юнаків та дівчат

29/11/2017

У Львові відбувся відкритий чемпіонат ФСТ «Спартак» з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2004-2006 року народження, які є учнями ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», а також між усіма юними спортсменами, які представляють інші фізкультурно-спортивні товариства.

Змагання відбулися за підтримки відділення НОК України у Львівській області та фундації Юрія Турянського «Почни з себе». Участь у них взяли юні спортсмени різних вагових категорій з дев’яти областей України.

Команди учасники змагань:  

1.м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

2.м. Київ, ДЮСШ № 2 КМФСТ «Спартак»;

3.Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ,

4.Сумська ОО ФСТ «Спартак»;

5.Херсонська  ОО ФСТ «Спартак», ДЮСШ «Спартак» ХМР;

6.Запорізька ОО ФСТ «Спартак»

7.Володимир-Волинська МО ФСТ «Спартак»

8.Львівська ОО ФСТ «Спартак», СДЮШОР «Спартаківець», ДЮСШ «Енергетик»

9.Рівненська обл., м. Клесів,  СК «Фаворит»

10.Івано-Франківська обл., м. Долина;

11.Івано-Франківська обл., м. Долина;

12.Житомирська обл., м. Олевськ;

13.м. Львів, м. Львів СК «R.I.A. Спорт»;

14.м. Львів,  МГО СОК «Лідер – Львів»;

м. Львів, ДЮСШ № 7

15.с. Підгірці (Стрийський р-н) СК «Темп»;

16.м. Рава – Руська, ДЮСШ «Жовква»;

17.м. Трускавець, ДЮСК «Спортовець»

Загальна кількість 198 чол.(50 дівчат, 148 юнаків)

Неофіційна командна першість:

І командне місце – Запорізька ОО ФСТ «Спартак»

ІІ командне місце –  Львівська ОО ФСТ «Спартак»

ІІІ командне місце –  м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

Юнаки 2004-2006 р.н.

Вагова категорія до 26 кг

І –не місце, Калюжний Ілля, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»

ІІ-ге  місце,Геряк Роман, Львівська обл., СК «Темп»;

ІІІ-тє місце, Павленко Данієль, Житомирська обл., м Олевськ;

ІІІ-тє місце, Іщенко Даніїл, Житомирська обл., м Олевськ.

Вагова категорія до 29 кг

І –не місце, Григоришин Олександр, м. Чернівці;

ІІ-ге  місце, Дмитришин Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7;

ІІІ-тє місце, Орлов Андрій, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ;

ІІІ-тє місце, Пилипчук Віктор, Житомирська обл., м Олевськ.

Вагова категорія до 32 кг

І –не місце, Мамедов Замін, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Дуб’яга Святослав, Львівська ОО ФСТ  «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Прохоров Тимофій, Львівська ОО ФСТ  «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Заліско Іван, Львівська ОО ФСТ  «Спартак».

Вагова категорія до 35 кг

І –не місце, Діяк Ігор, м. Львів;

ІІ-ге  місце, Власюк Ігор, Житомирська обл., м Олевськ;

ІІІ-тє місце, Гончар Віталій, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ;

ІІІ-тє місце, Хома Олександр, м. Львів, ДЮСШ № 7.

Вагова категорія до 38 кг

І –не місце, Крикунов Данило, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ;

ІІ-ге  місце, Стрижик Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7;

ІІІ-тє місце, Ільницький Макар, Львівська обл. «Спартак»

ІІІ-тє місце, Петрів Фолодимир, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ.

Вагова категорія до 42 кг

І –не місце, Григоришин Валентин, м. Львів;

ІІ-ге  місце, Саратов Артем, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»

ІІІ-тє місце, Кіндій Мар’ян, Львівська ОО ФСТ  «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Холод Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7.

Вагова категорія до 47 кг

І –не місце, Галак Володимир, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Усачов Микита, Запорізька ОО ФСТ «Спартак;

ІІІ-тє місце, Гуменюк Владислав, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Бондаренко Олександр, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ.

Вагова категорія до 53 кг

І –не місце, Костишин Сергій, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ;

ІІ-ге  місце, Бугаєць Максим, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»

ІІІ-тє місце, Кушнір Олесь, Львівська ОО ФСТ  «Спартак».

ІІІ-тє місце, Андрєєв Іван, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»

Вагова категорія до 59 кг

І –не місце, Ріяко Микита, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Гутаєв Максим, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Козак Маркіян, м. Львів, ДЮСШ № 7;

ІІІ-тє місце, Угрин Назар, Львівська ОО ФСТ  «Спартак».

Вагова категорія до 66 кг

І –не місце, Діхтимиров Михайло, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Лаврентюк Арцо, м. Львів, ДЮСШ № 7;

ІІІ-тє місце, Чяйніков Олександр, м. Київ, ДЮСШ № 2 КМФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Літовченко Артем, Сумська ОО ФСТ «Спартак».

Вагова категорія до 73 кг

І –не місце, Філімонов Вадим, Львівська ОО ФСТ  «Спартак».

ІІ-ге  місце, Ткаченко Денис, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Каримі Тимур, м. Київ, ДЮСШ № 2 КМФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Гресько Любомир, Львівська обл., СК «Темп»;

Дівчата 2004-2006 р.н.

Вагова категорія до 24 кг

І –не місце Евстафієва Аріна, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце Снітар Настя, Львівська ОО ФСТ «Спартак».

Вагова категорія до 28 кг

І –не місце, Стасевич Андріана, Львівська ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Мацелко Соломія, Рівненська обл. м. Клесів, СК «Фаворит»;

ІІІ-тє місце, Вовк Катерина, м. Львів СК «R.I.A. Спорт»;

ІІІ-тє місце, Дубовець Ірина, Рівненська обл., м. Клесів, СК «Фаворит»;

Вагова категорія до 32 кг

І –не місце, Онуфрієва Сніжана, Івано-Франківська обл., м. Долина;

ІІ-ге  місце, Заручевська Анастасія, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Мартиненко Анастасія, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Дзюбайло Андріана, м. Трускавець, ДЮСК «Спортовець».

Вагова категорія до 35 кг

І –не місце, Зайшла Дарина, Львівська ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Жилко Вікторія, Рівненська обл. м. Клесів, СК «Фаворит»;

ІІІ-тє місце, Моісеенко  Оксана, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

Вагова категорія до 37 кг

І –не місце, Філіпович Анна, м. Івано-Франківськ, КЦ ДЮСШ;

ІІ-ге  місце, Цебак Анастасія, Львівська обл. ДЮСШ «Жовква»

ІІІ-тє місце, Осипенко Діана, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Летуновська Діана, м. Трускавець, ДЮСК «Спортовець».

Вагова категорія до 40 кг

І –не місце, Мартиненко Катерина, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Войків Ірина, Івано-Франківська обл., м. Долина;

ІІІ-тє місце, П’ятигіна Софія, Івано-Франківська обл., м. Долина;

ІІІ-тє місце, Сідорова Надя, Львівська ОО ФСТ «Спартак».

Вагова категорія до 44 кг

І –не місце, Антонюв Андріана, Львівська ОО ФСТ «Спартак»;

ІІ-ге  місце, Раковська Тереза, м. Львів ДЮСШ № 7;

ІІІ-тє місце, Лазоришинець Богдана, Запорізька ОО ФСТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Корнійчук Ангеліна, м. Київ, ДЮСШ № 2 КМФСТ «Спартак».

Вагова категорія до 48 кг

І –не місце, Яковлева Аніта, м. Львів, ДЮСШ № 7;

ІІ-ге  місце, Христенко Вікторія, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Сомова Сніжана, м. Харків, КДЮСШ СТ «Спартак»;

ІІІ-тє місце, Пігаль Ірина, Рівненська обл. м. Клесів, СК «Фаворит»;

Вагова категорія до 52 кг

І –не місце, Пахнюк Юлія, Івано-Франківська обл., м. Долина;

ІІ-ге  місце, Тимофіїв Поліна, м. Львів, ДЮСШ № 7

ІІІ-тє місце, Славич Христина, Львівська ОО ФСТ «Спартак»;

Вагова категорія до 57 кг

І –не місце, Бугай Ірина, Рівненська обл. м. Клесів, СК «Фаворит»;

ІІ-ге  місце, Заблоцька Ірина, Івано-Франківська обл., м. Долина.

Інші новини

ukУкраїнська