Відбулась семінар-нарада з керівниками регіональних відділень НОК України.

18/12/2017

13-14 грудня в Києві під головуванням президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки відбувся традиційний Всеукраїнський семінар-нарада з представниками регіональних відділень. Вже традиційно, у програмі семінар-наради звіти керівників обласних відділень про  діяльність у 2017-му році, нові ідеї та пропозиції щодо підвищення ефективності роботи у наступному олімпійському 2018-му році.

Підчас семінару заслухали також інформацію про міжнародну й маркетингову діяльність НОК, стан та перспективи співпраці з українською діаспорою, концепцію олімпійської освіти та отримали цінні рекомендації щодо тайм менеджменту від бізнес-тренера Владислава Вавілова.

Присутні обговорили проекти НОК – «OlympicLab», «Do like Olympians», «Олімпійські цінності», «Олімпійське лелеченя» та обмінялися думками щодо їх можливого удосконалення.

В рамках семінару відбулось нагородження діячів олімпійського руху та лауреатів творчих конкурсів НОК.

Нагадаємо, що Всеукраїнський семінар-нарада є традиційним заходом НОК України, який проводиться з метою удосконалення взаємодії центрального офісу з регіональними відділеннями, а також підвищення ефективності реалізації регіональних програм.

Інші новини