На Львівщині планують зведення льодової арени

20/12/2017

Сьогодні, 20 грудня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним, аби вирішити питання розвитку хокею у Львівській області.

В межах зустрічі Олег Синютка ознайомився із ситуацією із будівництвом та реконструкцією льодових арен по Україні та поцікавився планами Федерації  щодо створення побідних комплексів на Львівщині.

«Львівщина активно задіяна у розвитку хокейного спорту, до того ж, рівень вихованців львівської школи хокею зараз – на досить високому. Окрім того, завдяки Львівщині ми можемо святкувати 100 річчя українського хокею», – зазначив президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін.

Сторони зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області та обмінялися думками щодо можливих джерел фінансування.

«Подібна спортивна арена, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, наразі є дуже потрібною. Тож ми можемо сьогодні розглядати кілька точок  зведення такого комплексу, серед яких міста Дрогобич та Стрий», – зазначив Олег Синютка.

В межах зустрічі домовились також про залучення у зведення арени коштів із різних джерел.

Довідково:

В області успішно функціонує відділення хокею в дитячо-юнацькій спортивній школі міста Яворова, де працює один тренер-викладач та займаються 20 спортсменів-учнів та відділення фігурного катання (32 спортсменів-учнів, один тренер-викладач).

Відділення хокею відкрито також і в обласному центрі олімпійської підготовки з зимових видів спорту у м. Новояворівську з загальною кількістю хокеїстів – 22 особи та однією посадою тренера.

http://loda.gov.ua/news?id=32767

Інші новини