Про волонтерство сьогодні говорили з гімназистами у Сколе.

21/12/2017

20 грудня 2017 року на базі Сколівської академічної гімназії відбувся освітньо-культурний захід НОК України #OlympicLab, у модулі «Волонтерський рух» учасниками якого були учні 8-10 класів, дирекція та педагогічний склад цієї гімназії.

Гостями акції були виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, учасниця зимової Олімпіади у Ліллехаммері Христина Опьола, стипендіат Національного Олімпійського Комітету України, майстер спорту України міжнародного класу з боксу Вікторія Вірт-Гарасимович та доцент кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури,  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, волонтер на зимовій Олімпіаді в м.Сочі Зіньків Ольга.

Гімназистів знайомили з суттю волонтерського руху і про волонтерство у спорті, вони мали можливість вникнути в роботу спортивних волонтерів на Олімпійський іграх переглянувши запропонований відеоролик. Ольга Зіньків поділилась своїми враженнями перебуваючи волонтером в Сочі, розповіла про різні сторони волонтерства та закликала школярів не боятись пробувати навчатись, розкривати свої вміння тим самим набираючи досвіт  і можливі навички які гідно оцінються майбутніми працедавцями.

#OlympicLab – це проект, який має ексклюзивний патронат Міжнародного Олімпійського Комітету та проводиться Національним Олімпійським Комітетом в усіх куточках держави.

Інші новини