Відбулося спільне засідання Колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради Львівщини

23/12/2017

22 грудня 2017 року, в історичний день утворення НОК України (1990), в залі засідань стоматологічного медичного центру Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за участю фізкультурно-спортивного активу Львівщини, директорів ДЮСШ області, запрошених гостей, представників ЗМІ, відбулося відбудеться спільне розширене засідання членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Олімпійської ради відділення НОК України у Львівській області.

Усі присутні щиро привітали активних учасників історичної Асамблеї засновників НОК України Степана Родака та Мирослава Герцика, які у складі делегації Львівщини були основними промоутерами тієї події.

Перед початком розгляду питань порядку денного в урочистій атмосфері було вшановано найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного листопада 2017 року майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяну Кіт; вручено Почесні грамоти Мінмолодьспорту України, НОК України, Асоціації ветеранів спорту України, галузевого управління та віддлення НОК України у Львівськійобласті; посвідчення майстрів спорту України, свідоцтва про категорійність ДЮСШ області, відзнаки кращим за результатами комплексних спортивних Ігор Львівщини-2017; обласного фіналу ХІ Спартакіади Львівщини серед команд держаних службовців у загальнокомандному комплексному заліку; переможцям обласного конкурсу спортивних журналістів «Україна олімпійська»; компанії – партнери відділення

Відтак за головування начальника управління фізичної культури та спорту, голови колегії Юрія Майбороди та голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського розглянуто такі питання порядку денного:

 

  1. Про підсумки діяльності відділення НОК України у Львівській області у 2017 році.
  2. Про хід підготовки спортсменів Львівщини до ХХІІІ Зимових Олімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9-25 лютого 2018 року) та ХІІ Зимових Паралімпійських Ігор в м. Пхьончхан (Південна Корея, 9–18 березня 2018 року) та перспективи подальшого розвитку зимових видів спорту в області.
  3. Стан та перспективи розвитку легкої атлетики в області.
  4. Різне.

Участь в обговоренні взяли: начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляна Штангрет; директор Львівського училища фізичної культури, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак; ректор Львівського державного університету фізичної культури, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Євген Приступа; тренер збірної команди України з санного спорту Іван Баїк; начальник регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв; президент обласної федерації хокею Микола Романюк; президент федерації легкої атлетики Львівської області Микола Мандрона; тренер відділення легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності Валерій Лебедюк та ін.

З усіх обговорених питань ухвалено відповідні рішення.

Довідково.

22 грудня 1990 року Асамблея засновників ухвалила рішення сформувати Національний олімпійський комітет України і ця дата є офіційною датою його створення. У вересні 1993 року НОК України був остаточно визнаний Міжнародним Олімпійським Комітетом. НОК України діє у відповідності до положень Олімпійської хартії, Конституції України та чинного законодавства України і свого Статуту.

Основні завдання НОК України – забезпечення участі в Олімпійських іграх, розширення міжнародного співробітництва, популяризація масового спорту і здорового способу життя, фізичне і духовне збагачення людей.

З цією метою НОК України співпрацює з державними, громадськими та іншими організаціями. На засадах незалежності та доброї волі Національний олімпійський комітет України об’єднує понад 40 федерацій з олімпійських видів спорту.

НОК України має свої відділення в усіх областях держави.

Інші новини