Троє санкарів Львівщини візьмуть участь у змаганнях ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018

15/01/2018

Тренерський штаб національної збірної команди України з санного спорту оприлюднив остаточний склад команди для участі у змаганнях ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, що відбудуться упродовж 9 – 25 лютого 2018 року у південнокорейському Пхьончхані.

Загалом у олімпійській програмі з санного спорту буде розіграно чотири комплекти нагород, за кожен з яких будуть змагатися п’ятеро представників України, в т.ч. й троє вихованців львівської школи санного спорту.

Зокрема, в одномісних санях змагатимуться львів’яни Олена Стецків (1994 р.н.) серед жінок та Антон Дукач (1995 р.н.) серед чоловіків. У змаганнях двомісних саней серед чоловіків на льодовій трасі в Пхьончхані виступить«синьо-жовтий» дует у складі Олександра Оболончика (Тернопільська область) та Романа Захарківа (1991 р.н.) (Львівська область), для якого Олімпіада стане вже третьою у спортивній кар’єрі. Окрім них Україну представлятиме ще один представник Тернопільщини Андрій Мандзій у чоловічих одномісних санях.

Україна буде представлена на олімпійському турнірі також і в командній естафеті. Кожна команда-учасниця формується з чотирьох учасників – по одному чоловічому і жіночому екіпажу та двомісні чоловічі сани, результати проходження траси кожного з яких додаються. Зауважимо, що на Олімпіаді-2018 боротьбу за медалі в естафеті вестимуть 13 команд.

Тренерський склад збірної команди України також буде львівським: планується, що до Південної Кореї вирушать Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев та Олег Жеребецький.

Залишається побажати спортсменам України удачі та успіхів!

Інші новини

ukУкраїнська