Львівські «кажани» провели волейбольний майстер-клас для школярів

05/02/2018

Волейбольний майстер-клас для львівських школярів провели гравці ВК «Барком-Кажани». Захід відбувся у рамках першості Шевченківського району серед ЗОШ I-IIIступеня з волейболу серед юнаків.

За звання волейбольного переможця у фіналі змагалися вихованці чотирьох львівських шкіл: №20, №44, №81 та №43.  Саме команда 43 школи і стала кращою у волейбольному протистоянні.

А от почесними гостями спортивного змагання були гравці волейбольного клубу «Барком-Кажани» на чолі із помічником головного тренера Святославом Лазарчуком. Від «кажанів» юні спортсмени отримали заохочувальні подарунки – календарі з автографами гравців. А по завершенню змагань усі бажаючі взяли участь у майстер-класі від спортсменів «Барком-Кажани». «Нам дуже сподобалось грати зі справжніми волейболістами. Хотілося б, щоб такі заходи відбувалися  частіше, – наголосив школяр Олексій.

«Кажани», натомість, запросили школярів на свої  матчі. «Спорт – це не лише захоплення, спорт це здоров’я, розвиток, нові досягнення, цілі. І  прекрасно, що  ще у своєму юному віці ці школярі стали частиною цього  великого і грандіозного захоплення. І не має значення, чи у майбутньому вони будуть професійними спортсменами, чи не будуть – головне вони вже стали на спортивну, волейбольну стежку»,  –  підсумував Святослав Лазарчук.

Прес-служба ВК «Барком-Кажани»

Інші новини

ukУкраїнська