9 лютого відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України

06/02/2018

9 лютого 2018 року, в день відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських Ігор в Пхьончхані, в обласному центрі Львівщини відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України та Прапора НОК України

Початок церемонії о 15 годині біля головного флагштоку області в сквері поблизу адміністративної будівлі Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Такі вже традиційні церемонії відбуваються також і в інших обласних та районних центрах України з метою популяризації олімпійських цінностей, залучення дітей та молоді до ведення здорового способу життя, виховання патріотичних почуттів уболівальників та підтримки кращих з кращих українських спортсменів на наймасштабніших спортивних змаганнях останнього чотириріччя.

Церемонія відкриття в Республіці Корея розпочнеться 9 лютого о 20:00 за місцевим часом і буде присвячена миру, у якій п’ятеро дітей із сільської провінції зустрічатимуться з різними казковими пригодами. Всього у виставі буде задіяно 2000 осіб, а також використані технології Reality та 5G.

Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен). Львівщину у олімпійському Пхьончхані з поміж них презентуватимуть 5 спортсменів: Олена Стецків, Олена Шхумова, Захарків Роман, Антон Дукач (санний спорт), Ольга Книш (гірськолижний спорт).А в складі тренерського колективу національної збірної команди України працюватимуть четверо найкращих фахівців зимових видів спорту Львівщини: Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев, Олег Жеребецький (санний спорт) та Юлія Шепіленко (гірськолижний спорт).

Познайомитися та отримати детальну інформацію про усіх українських спортсменів можна за покликом http://noc-ukr.org/olympic/games/pyeongchang-2018/team-ukraine/.

Українська держава задекларувала виплати таких винагород за олімпійські медалі: за перше місце – 125 тисяч доларів, за друге місце – 80, за третє – 55.

Формується також позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігор. Кожен український медаліст зимової Олімпіади 2018 року отримає додаткове матеріальне заохочення у таких розмірах: бронзові призери отримають по 150 000 грн., срібні – по 300 000 грн., а премія за олімпійське “золото” становитиме 500 000 гривень.

Запрошуємо до урочистої церемонії усіх бажаючих, представників влади й депутатського корпусу, студентів, юних спортсменів, ветеранів спорту, фізкультурно-спортивний актив, гостей Львова та журналістів!

Уболіваймо за «синьо-жовту» дружину в Республіці Корея разом!!!

Довідково.

В період з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхан (Республіка Корея) відбудуться чергові XXIІI зимові Олімпійські ігри. Планується, що участь в зимовій Оліміпаді-2018 візьмуть приблизно дві з половиною тисяч спортсменів із 95 країн світу, які розіграють медалі у 15 видах спорту.

Символ Олімпіади – білий тигр, а Паралімпіади, яка пройде через місяць, – гімалайський білогрудий ведмідь.

Львівщину у олімпійському Пхьончхані представлятимуть п’ятеро спортсменів, зокрема:

Роман Захарків (1991 р.н.)

Найтитулованіший та найдосвідченіший посланець Львівщини, для якого ця Олімпіада стане третьою у спортивній кар’єрі.

Майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту; представляє Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивне товариство «Колос», вихованець Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Беркут», випускник Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, учасник зимових Олімпіад 2010 року (Ванкувер) та 2014 року (Сочі), п’ятий лауреат чемпіонату Європи 2015 року, сьомий лауреат Кубка світу 2016 року в командній естафеті; багаторазовий чемпіон України.

Тренери – Іван Баїк, ЗТ України Володимир Вахрушев, Володимир Некотенев.

В олімпійському Пхьончхані виступатиме в двомісному екіпажі та в командній естафеті.

Антон Дукач (1995 р.н.)

Майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту; учасник перших зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 року в Інсбруку (Австрія), де був прапороносцем української збірної на параді відкриття. На цих змаганнях трішки не дотягнув до олімпійського п’єдесталу, фінішувавши четвертим у змаганнях одномісних саней.

Представляє фізкультурно-спортивне товариство «Колос», вихованець Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Беркут», студент НУ «Львівська Політехніка».

Серед кращих результатів: 2 місце в Кубку світу серед юніорів 2015 року (м. Вінтенберг, Німеччина), де встановив рекорд траси, який тримається до теперішнього часу; четвертий лауреат чемпіонату Європи 2015 року в командній естафеті (м. Вінтенберг, Німеччина), сьомий лауреат Кубку світу 2016 року в командній естафеті.

Тренери – Дмитро Нєкотєнєв, ЗТ України Володимир Вахрушев, Іван Баїк.

В олімпійському Пхьончхані виступатиме в одномісних санях серед чоловіків та в командній естафеті.

Олена Стецьків (1994 р.н.), наша сьогоднішня лауреатка.

Майстер спорту України з санного спорту; член національної збірної команди України з санного спорту; учасниця Перших зимових Юнацьких олімпійських Ігор-2012 (Інсбрук), учасниця ХХІІ Олімпійських ігор-2014 (Сочі); учасниця чемпіонатів Європи та світу; багаторазова чемпіонка України в різних вікових категоріях, чемпіонка України 2017 року.

Представниця обласної школи вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивного товариства «Колос», вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Беркут». Випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тренери: Заслужений тренер  України Володимир Вахрушев, Тарас Гарцула.

В олімпійському Пхьончхані виступатиме у змаганнях серед жінок та в командній естафеті.

Олена Шхумова (1993 р.н.) – однією з останніх у олімпійській збірній команді України отримала право виступу у Кореї, але саме вона здобула ліцензію для олімпійського виступу України серед жіночих саней.

Майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту.

Представниця обласної школи вищої спортивної майстерності та фізкультурно-спортивного товариства «Колос», вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Беркут». Випускниця Львівського училища фізичної культури та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Серед кращих результатів – 7 місце в Кубку Світу 2016 року в командній естафеті, 23 місце в чемпіонаті Світу 2017 року в жіночих одномісних санях; чемпіонка України.

Тренери – ЗТ України Володимир Вахрушев, Іван Баїк, Олег Жеребецький.

В олімпійському Пхьончхані виступатиме у змаганнях серед жінок.

Ольга Книш (1995р.н.)- дебютанткаІгор; вихованка спортивно-оздоровчого клубу «Евеленч», львівська «динамівка», чемпіонка України 2017 та 2018 років, майстер спорту з гірськолижного спорту, яка змагатиметься в трьох дисциплінах: супер-гігант, гігант та слалом.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Перший тренер О. Книш –майстер спорту Олена Шай (Львівська СДЮШОР з гірськолижного спорту ФСТ «ДИгамо»).

Тренер – тренер жіночої національної збірної команди України, учасниця ХVIII зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту львів’янка Юлія Шепіленко (Харковська).

Представники тренерського складу:

Тарас Володимирович Гарцула(1982 р.н.) – майстер спорту України з санного спорту, старший тренер збірної команди України з санного спорту, президент обласної федерації санних видів спорту, тренерЛьвівської школи вищої спортивної майстерності, випускник Львівського державного університету фізичної культури. Працював тренером національної збірної на зимовій олімпіаді в Сочі та на перших юнацьких Олімпійських іграх в Інсбруку.

Володимир Васильович Вахрушев(1955 р.н.) – Заслужений тренер України з санного спорту, працював тренером спортивному товариств «Динамо», від 1991 року тренер-викладач Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з санного спорту «Беркут».Підготував учасників зимових Олімпійських Ігор 1998, 2002, 2008, 2012 років, один з найдосвідченіших тренерів України.

Олег Романович Жеребецький(1986 р.н.) – майстер спорту України з санного спорту, Учасник XX Зимових Олімпійських Ігор в Турині; випускник Львівського училища фіізичної культури, Львівського державного університету фізичної культури,сьогодні вчитель зі спорту Львівського училища фізичної культури.

Юлія Борисівна Шепіленко (Харковська)(1976 р.н.) – майстер спорту України з гірськолижного спорту, випускниця Львівського училища фізичної культури, Львівського державного університету фізичної культури, тренер жіночої національної збірної команди України, учасниця ХVIII зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту.

Інші новини

ukУкраїнська