Олег Жеребецький: «Антон Дукач показав найкращий результат за часи Незалежності серед чоловіків саночників»

11/02/2018

В Олімпійському Пхьончхані українці – Антон Дукач і Андрій Мандзій завершили свої виступили в одномісних санях.

Найвищий результат серед наших продемонстрував дебютант Ігор – Антон Дукач, який за підсумками 3-х спусків став 23-м. Це найвище місце, яке показували чоловіки в одномісних санях за всю історію виступів українців на Олімпіаді за роки Незалежності.

За словами тренера команди Олега Жеребецького, наші хлопці сьогодні третій заїзд проїхали стабільно і практично без помилок. «Не слід забувати, що для Антона це перші Олімпійські ігри у кар’єрі, звісно хвилювання далося взнаки. Незважаючи на помилку у своєму першому заїзді, він зібрався на 2-й та 3-й і показав непоганий результат. Звичайно міг поборотись і за ТОП-20, якби не перший спуск», – прокоментував прес-службі НОК України наставник саночників.

Нагадаємо, що для Антона Дукача показане сьогодні 23-е місце – є найкращим у цьому сезоні (був 24-м на етапі Кубка світу). Адже в листопаді 2016-го саночник отримав перелом внутрішньосуглобової лівої стопи і пропустив увесь минулий сезон. Але бажання відібратись на XXIII зимові Олімпійські ігри в Пхьончхані будо настільки великим, що спортсмен не зупинився ні перед якими труднощами.

Ось як свій останній третій заїзд прокоментував Антон: «Сьогодні проїхав чистенько, я задоволений, найскладніші проміжки здолав впевнено».

Нагадаємо, що програма у саночників ще не завершена, по переду ще естафета.

http://noc-ukr.org/news/16072/

Інші новини