Станіслав Горуна – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками лютого 2018 року

06/03/2018

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками лютого 2018 року майстра спорту України міжнародного класу, одного з кращих каратистів світового рівня, львів’янина Станіслава Горуну.

Цим почесним званням представник армійського спорту Львівщини та обласної школи вищої спортивної майстерності Станіслав Горуна вшанований за перемогу на дебютному етапі міжнародного рейтингового турніру з карате «Karate 1 – Series A» у м. Гвадалахара, Іспанія (9-11.02) та третє місце у представницьких змаганнях PremierLeaguaKarate (м. Дубаї, ОАЕ, 17.02) у ваговій категорії 76 кг.

Залишається побажати представнику Львівщини не зупинятись на досягнутих результатах і брати на приціл участь в Олімпійських Іграх у Токіо.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування лауреата спортивного лютого та його тренера – Заслуженого тренера України Антона Нікуліна.

Інші новини

ukУкраїнська