12 березня відбудеться відзначення найкращого спортсмена грудня Романа Гладиша

07/03/2018

У дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької у понеділок, 12 березня, відбудеться урочисте відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками грудня 2017 року. Нагадаємо, ним став велосипедист Роман Гладиш.

Участь в урочистостях візьме Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, а також члени виконкому відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області, члени колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, представники спортивної спільноти Львівщини, планується також участь голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського. Початок нагородження – о 15 годині.

Почесне звання кращого спортсмена Львівщини у грудні Роман Гладиш виборов завдяки успішному виступіна четвертому етапі Кубку світу з трекових велоперегоніврокуу місті Сантьяго (Чилі,8 – 10 грудня 2017 р.). Вихованець Львівської школи велоспорту Роман Гладиш (тренери Василь Шаповалов та Заслужений тренер України Валерій Романенков) виборов «бронзову» медаль в гонці омніум (своєрідне велосипедне багатоборство) серед чоловіків, а разом тернополянином Віталієм Гринівим посів четверте місцеу престижній чоловічій парній гонці медісон. Для Романа Гладиша бронза на етапі в Чилі стала другою нагородою Кубків світу після третього місця в дисципліні скретч в Кембриджі-2015. 22-річнийльвів’янин на треці в Сантьяго в омніумі набрав 128 балів й поступився тільки японця Ейя Хасімото (143) і Даніелю Холлоуейя (146) із США.

Довідково

Гладиш Роман Іванович народився 12 жовтня 1995 року у м. Львові.Член національної збірної команди України з велосипедного спорту. Майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту (трек), представляє Збройні сили України та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності, найкращий велотрековик України за результатами змагань 2014 року. Розпочав займатися велоспортом у СДЮШОР «Локомотив» (Львів) під керівництвом тренерів Василя Шаповалова та Андріана Ковбасюка. Упродовж 2010 -2014 років навчався на відділенні велоспорту Львівського училища фізичної культури в групі старшого вчителя відділення велоспорту Андрія Каргута.

Від 2016 року студент факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Неодноразовий переможець чемпіонатів України, виборював нагороди чемпіонатів Європи та Кубків світу серед юніорів та молоді,переможець «Гран-Прі Польщі – 2017».

Інші новини