У Львові стартував другий сезон телепроекту «Шкільні батли»

16/03/2018

У палаці спорту «Динамо», що на вулиці Вітовського, 53, стартували зйомки другого сезону «Шкільних батлів» – проекту, організованому телеканалом «Перший Західний»  у тісній співпраці з Львівською обласною радою та відділенням Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

У програмі змагань – спортивні естафети, вікторина та конкурс капітанів команд. У перших змаганнях нового сезону взяли участь школярі СЗШ №3 Борислава та Перемишлянська НВК «СЗШ-гімназія». Гостем першої програми нового сезону був відомий представник санного спорту, учасник Олімпійських ігор в Південній Кореї Антон Дукач.

Нагадаємо, переможцем проекту «Шкільні батли» минулого сезону стала сокальська СШ №3. У суперфіналі змагань сокальчани перемогли Радехівську СЗШ та Бродівську СШ №2, які також у напруженій боротьбі зуміли пробитися до найголовнішої битви сезону. Участь у першому 8-серійному проекті, у якому школярі демонстрували свої спортивні навики та інтелектуальні здібності, взяли 17 команд з різних куточків Львівщини.

Завдяки наполегливій роботі команди відділення та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадімнісрації, цього року запланована участь у змаганнях не тільки школярів з Львівщини, а з Донецької та Луганської областей. Кожен з учасників «Шкільних батлів», незалежно від результатів змагань, отримає порахунки від НОК України.

Інші новини