10 квітня на Льодовій Арені в Новояворівську святкуватимемо Міжнародний День спорту

03/04/2018

На Льодовій Арені в місті Новояворівськ 10 квітня (вівторок) відбудеться спортивно-пізнавальний захід #OlympicLab у модулі «здоровий спосіб життя» з нагоди святкування Міжнародного Дня спорту заради розвитку та миру.

У програмі: майстер класи з фігурного катання та хокею, підведення підсумків зимового сезону та урочисте нагородження. Участь у заході візьмуть керівники області та району, представники спортивного активу, гордість Львівщини-олімпійці, а також діти учасників АТО та переселенці які будуть залученні до льодового майстер класу разом з Олімпійцями та юними хокеїстами.

Початок о 12 годині.

Запрошуємо всіх бажаючих.

Довідково

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила резолюцію № A/RES/67/296 відзначати 6 квітня Міжнародний день спорту. Офіційна назва Дня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace). Адже спорт, будучи одним з інструментів освіти, розвитку і миру, сприяє зміцненню співпраці, солідарності, терпимості, розуміння та соціальної інтеграції на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а також є своєрідним каталізатором соціальних змін у всіх куточках світу.

Цей день обрано не випадково. Власне 6 квітня 1896 року у м.Афінах (Греція) розпочалися І Олімпійські ігри сучасності.

Генеральна асамблея ООН закликала міжнародні, спортивні, неурядові організації проводити заходи, присвячені Міжнародному дню спорту і сприяти поширенню обізнаності людей про нього.

За задумом засновників, Міжнародний день спорту – це вдале доповнення Міжнародному Олімпійському дню, що відзначається щорічно 23 червня.

Інші новини