Волонтерський досвід для магістрів спорту ЛДУФК

05/04/2018

Відомі львівські олімпійці Віра Передерій та Дмитро Мицак поділились волонтерським досвідом з магістрами спорту Львівського державного університету фізичної культури. Модуль на тему «волонтерство» відбувся у приміщенні ЛДУФК в рамках проекту НОК України у Львівській області OlympicLab.

Модераторами заходу стали Віра Передерій – майстер спорту міжнародного класу з художної гімнастики України, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодий посол України на ІІ зимових ЮОІ 2016 року в Ліллехаммері, член Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету, головний спеціаліст Управління олімпійського руху НОК України, а також Дмитро Мицак – член Комісії атлетів НОК України, учасник І зимових ЮОІ та ХХІІ зимових Олімпійських ігор у Сочі 2014 року.

Що цікаво, активну участь у заході, окрім магістів спорту ЛДУФК взяли викладачі та титуловані спорсмени-олімпійці Львівщини, серед яких свідома гірськолижниця Ольга Книш, веслувальник Тарас Міщук, бронзовий призер Олімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро та стипендіат НОК України, чемпіонка світу та Європи серед юніорів з боксу Вікторія вірт-Гарасимович.

Інші новини