Сокальська гімназія – переможець обласного фіналу «Олімпійське лелеченя» (ВІДЕО)

02/05/2018

У Львові на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» (вул. Янева, 10) відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA».

Мета Заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля.

За перемогу і право представляти Львівщину у Всеукраїнському фіналі змагалися близько 400  школярів – 30 шкільних команд, сформованих з учнів, яким 12-14 років. Усі вони стали переможцями районних (міських у містах обласного підпорядкування) етапів змагань.

Перш ніж розпочати змагання олімпіці на чолі з Віром Передерій провели для дітлахів розминку. У програмі змагань спортивна колова естафета, олімпійська вікторина та командний стрибок у довжину.

На урочистому відкриті вже традиційно були присутні титуловані спортсмени-олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач, баксерка та стипендіат НОКУкраїни Вікторія Вірт-Гарасимович, гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола-Подгрушна. Санкарка Галина Куречко була представлена, як спортсмен олімпієць, а також як представник управління молоді та спорту Львівськиї міської ради.

З вітальним словом до юних спортсменів виступив Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський у якому побажав  життєвих гараздів, успіхів та перемог.

У напруженій боротьбі перемогу здобула Сокальська гімназія, друге місце – Львівський НВК ім. В. Симоненка, а третє – Миколаївська гімназія.

Цьогорічні змагання були особливо підтримані парнерами та спонсорами відділення, а саме: переможці та призери отримали  Кубок, медалі та грамоти,  солодкий подарунок та брендову футболки від ПРаТ Концерну «Хлібпром», а  гірськолижний комплекс «Буковиця» надав перепустки на витяг для команди переможця.

Всі учасники отримали воду “Моршинську” та шоколадний батончик “Мілленіум”

Тож на Всеукраїнському фіналі в МДЦ «Артек» у Пуща –Водиця Львівську область представлятиме Сокальська гімназія (вчитель Ольга Лаговська).

Окрема подяка вчительському колективу Галині Колотело, Василю Заїці, Михайлу Ковалику та ін., студентам та магістрам Львівського державного університету фізичної культури ім.Івана Боберського, тренеру з легкої атлетики Віталію Тарнакіну за багаторічну допомогу в організації заходу.

Підсумковий протокол ТУТ

Інші новини