Для львівських школярів проведено боксерський майстер-клас в межах Всеукраїнської акції НОК України «Olympic Lab»

16/05/2018

Цими днями на базі Львівської загальноосвітньої школи № 98 у спортивному клубі єдиноборств «Бастіон» відбувся освітньо-пізнавальний захід «Olympic Lab» у модулі «Здоровий спосіб життя» із учнями сьомих класів цієї школи. Такий захід передбачає ознайомлення, заохочення та залучення учнівської молоді до рухової активності, здорового способу життя.

Справжнім спортивним гостем свята була майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат Національного Олімпійського комітету України Вікторія Вірт-Гарасимович. Спортсменка презентувала відеофільм та розповіла школярам про свій вид спорту й на своєму прикладі закликала учнів до активного та здорового способу життя.

Також на заході були присутні вихованці СК «Ринг», які продемонстрували учням елементи технічної майстерності й провели показові поєдинки. Після завершення показових боїв Вікторія провела майстер-клас з навчання елементів боксу для присутніх школярів й усі бажаючі мали змогу спробувати у якості боксера, одягнути боксерські рукавички та застосувати окремі елементи техніки на боксерських грушах та лапах.

Після завершення заходу відбулася не менш захоплива фотосесія зі спортсменами, а найактивніші школярі отримали подарунки із символікою НОК України.

Інші новини