В області розпочалася підготовка до відзначення всесвітнього Олімпійського дня-2018

21/05/2018

Цими днями заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук підписала доручення № 5 від 16.05.2018 року про організацію в області низки заходів з нагоди заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня) в межах проведення всесвітнього Олімпійського дня.

Таким дорученням дано завдання головам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міським головам міст обласного значення, Львівській міській раді, головам обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств та відомств, керівникам обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт», школі вищої спортивної установ, керівникам організацій та закладів фізкультурно-спортивного спрямування, головам обласних федерацій з видів спорту, обласній Асоціації ветеранів спорту, обласному лікарсько-фізкультурному диспансеру, керівникам вищих спеціалізованих навчальних закладів фізкультурного профілю забезпечити підготовку та проведення масових спортивних заходів, тематичних вікторин, ігор та конкурсів, показових тренувань, відкритих змагань,легкоатлетичних естафет, символічних пробігів за участю керівників органів влади та місцевого самоврядування, депутатського корпусу, представників установ, громадських організацій, уславлених спортсменів, тренерів, учнів спортивних і загальноосвітніх шкіл, студентської молоді, професійно-технічних навчальних закладів, любителів спорту, представників спорту людей з інвалідністю, ветеранів фізкультурно-спортивного руху, меценатів, журналістів з метою відзначення Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету.

Контроль за виконанням доручення покладено на т.в.о. начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Тура А.Т.

Такі спортивно-масові свята відбуваються у всіх областях України з метою пропаганди здорового способу життя, залучення широких верств населення Львівської області до регулярних занять фізичною культурою та спортом й на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Кириленка В.А. від 03.04.2018 № 13441/1/1-18 та листа президента Національного олімпійського комітету України Бубки С.Н. від 28.03.2018 року № 243-НК.

Інші новини