Спорткомплекс на Сихові одержав 27 мільйонів державної субвенції

05/06/2018

Проект будівництва багатофункціонального спорткомплексу на Сихові одержав співфінансування з державного бюджету. Субвенція сумою 27 мільйонів гривень допоможе скоротити витрати на будівництво з місцевого бюджету.

Попередня оціночна вартість проекту становить 200 мільйонів гривень. Споруда матиме чотири окремі криті зали для регбі, гандболу, футзалу, баскетболу та волейболу, басейн та гірку на даху для занять лижним спортом.

Для такого досягнення було внесено певні зміни в проект будівництва. Тепер будівля на Сихові стане палацом спорту, в якому буде зал на більш ніж 2500 місць, передбачений для прийому змагань європейського рівня. Окрім Львова, по 27 мільйонів держава виділила на будівництва схожих споруд у Хмельницькому, Тернополі, Черкасах та Вінниці, а Рівному дісталося 15 мільйонів. Всього ж наприкінці травня у Києва на Комісії з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету свої проекти представляли 11 міст, серед яких і ще один представник Львівщини – Червоноград.

Цією новиною також поділився у мережі Facebook начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, який зазначив, що це вже не перше вагоме досягнення за 2018 рік. Раніше Львів був визнаним найспортивнішим містом та молодіжною столицею України.

Інші новини