23 червня у Львові святкуватимуть міжнародний олімпійський день

14/06/2018

У суботу, 23 червня, у Львові святкуватимуть міжнародний олімпійський день. Урочисті заходи святкування відбудуться на площі перед Оперним театром і розпочнуться в 11:00.

«Олімпійський день проводиться щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), – каже голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський. –  Всесвітній Олімпійський день – це справжнє свято спорту, яке об’єднує людей незалежно від віку, статі, політичних, релігійних уподобань та фізичних можливостей. Це свято людей з активною життєвою позицією.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до святкування, познайомитись та поспілкуватись з зірками спорту Львівщини та взяти участь у майстер класах з різних видів спорту».

У програмі святкування – зустріч та знайомства з олімпіцями, зарядка з олімпійцем, символічний забіг на 500 метрів для усіх бажаючих, виставка олімпійської літератури, показові виступи та майстер-класи з таких видів спорту: велотріал, важка атлетика, карате, футбол, настільний теніс, скелелазання, бокс, бадмінтон, дзюдо, тхеквондо, баскетбол, художня гімнастика та лижний спорт. Також за інціативи відділення НОК України у Львівській області відбудеться розіграш подарунків серед усіх присутніх на святі.

Інші новини