Баскетболісти зі Львова вирушають на Міжнародний турнір до Ізраїлю

19/06/2018

У середу, 20 червня, команда складена в основному з гравців БК «Львів-УАД» розпочнеться боротьбу за найвищі місця у «Friendship games».

Формат цих змагань дещо незвичний, адже на паркеті зустрічаються команди з країн, що мають напружені політичні стосунки чи релігійні розбіжності. Одне з головних завдань, що ставлять перед собою організатори – сприйняття будь-кого, перш за все, як людину, і лише потім як громадянина певної країни.

«Це вже четвертий турнір для нас. У попередні роки ми двічі здобували бронзу та ще один раз були другими. Важко інколи конкурувати з суперниками, адже такі країни, як Хорватія чи Литва завжди привозять хороші склади. Варто згадати й про польську команду, яка теж вміє попсувати нерви. В порівнянні з минулим роком у нас дещо змінився склад: хтось не їде через фінансові причини, інші – через сімейні. Беремо декількох гравців з інших команд, щоб достойно представити Україну. Командам-призерам організатори частково оплачують участь, тому за ціль ставимо потрапити в трійку, щоб і наступного року взяти участь у цих змаганнях», – розповів один з керівників БК «Львів-УАД» Андрій Калічак.

Змагання триватимуть декілька днів, ще частину часу буде відведено на культурну програму та різні заходи для ближчого знайомства спортсменів. Закриття «Friendship games» заплановано на 30 червня.

Інші новини