У Львові відзначили міжнародний Олімпійський день (ВІДЕО)

23/06/2018

Сьогодні, 23 червня, на площі перед львівською оперою відзначили міжнародний Олімпійський день. На запрошення голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського на святкування до Львова завітав президент НОК України Сергій Бубка, який офіційно і відкрив спортивне свято.

Втім, робочий візит керівника НОК України до Львова розпочався із засідання виконкому НОК України у Львівській області, яке відбулося в актовій залі ЛДУФК ім. Івана Боберського.

Окрім знайомства з місцем розташування планового олімпійського музею (2 та 3 поверх головного корпусу) на засіданні члени виконкому розглянули чимало питань, серед яких звіт про діяльність відділення та плани подальшої діяльності, а також підготовку кандидатів від Львівщини на участь у Юнацьких Олімпійських Іграх-2018 в Буенос-Айресі. Зокрема, директор ЛУФК Степан Родак зазначив, що львівські спортсмени наразі вибороли п’ять ліцензій (20% від загальної кількості), однак ще кілька спортсменів реально претендують на поїздку до Аргентини. Також варто відзначити те, що Сергій Бубка високо оцінив роботу відділення НОК України у Львівській області, і зокрема її керівника Юрія Турянського, додавши, що воно входить до шістки кращих в Україні.

Олімпійський день, незважаючи на дощ, пройшов у цікавій та дружній атмосфері. У програмі святкування були зустрічі та знайомства з титулованими олімпійцями Львівщини, зарядка з відомою гімнасткою Вірою Передерій, символічний забіг на 500 метрів для усіх бажаючих (усі учасники отримали подарунки від відділення НОК України у Львівській області), виставка олімпійської літератури, показові виступи та майстер-класи з таких видів спорту: велотріал, важка атлетика, карате, футбол, настільний теніс, скелелазання, бокс, бадмінтон, дзюдо, тхеквондо, баскетбол, художня гімнастика та лижний спорт. Також за ініціативи відділення НОК України у Львівській області відбувся розіграш подарунків серед усіх присутніх на святкуванні міжнародного олімпійського дня.

Нагадаємо, Олімпійський день проводиться щороку майже в 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року). Всесвітній Олімпійський день – це справжнє свято спорту, яке об’єднує людей незалежно від віку, статі, політичних, релігійних уподобань та фізичних можливостей.

Інші новини

ukУкраїнська