П’ятеро львів’ян зіграють в основній сітці ITF Lion Cup

09/07/2018

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) стартував престижний міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup. Участь у турнірі беруть тенісисти до 18 років з 22 країн світу.

Сьогодні, 9 липня, стартували змагання одиночного розряду серед хлопців та дівчат в основній сітці турніру. В одиночних змаганнях хлопців Львівщину представлятиме лише Святослав Ільницький. Інші представники Львова, а саме Нестор Лопушинський, Тарас Івасишин, Яків Сергієнко, Даниїл Янсон та Данило Шевчук не змогли пройти кваліфікаційний турнір. В одиночному турнірі хлопців Україну представлятимуть 13 спортсменів, інші 19 – представники Казахстану, Італії, Польщі, Ізраїлю, Болгарії, США, Туреччини та Канади.

В одиночних змаганнях дівчат представниць міста Лева буде значно більше. В основній сітці турніру зіграють Анна Мартемянова (на фото), Анна Гінка, Аліна Цюрпалевич та Анастасія Запаринюк. Інші львів’янки, а саме Марія Подураєва, Ірина Тристан та Анастасія Якубечко, не пройшли кваліфікацію. В основній сітці дівчат Україну представлятимуть 14 спортсменів, інші 18 – представниці Білорусі, Узбекистану, Норвегії, Ізраїлю, Польщі, Туреччини, Франції, Латвії, Казахстану, Болгарії, Грузії та Чехії.

Престижний міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup з світовими рейтинговими очками триватиме у Львові до суботи, 14 липня.

Інші новини

ukУкраїнська