ITF Lion Cup: у чвертьфіналах – без львів’ян

12/07/2018

У Львові на відкритих кортах палацу спорту «Україна» (вул. Мельника, 18) триває престижний міжнародний тенісний турнір третьої категорії ITF Lion Cup, на старт якого вийшли понад 120 спортменів до 18 років з 22 країн світу.

В одиночному турнірі серед хлопців та дівчат львів’яни не змогли вийти до чвертьфіналів. Святослав Ільницький (на фото) у двох сетах в 1/8 фіналу поступився поляку Філіпу Колясінському – 5:7, 1:6, а Аліна Цюрпалевич на цій стадії змагань програла казашці Єкатерині Дмітріченко – 1:6, 6:1, 3:6. Інші представники міста Лева в одиночному турнірі зачохлили ракетку на попередніх стадіях турніру.

Загалом до чвертьфіналу одиночного турніру серед хлопців зумів пробитися лише один українець – киянин Ерік Ваншелбоїн. За вихід у півфінал турніру він позмагається з першим сіяним казахом Достанбеком Ташбулатовим.

В одиночних змаганнях дівчат впевнено реноме першої сіяної підтримує харків’янка Дарія Лопатецька. Вона пробилася до півфіналу турніру, де зіграє з переможцем пари Анаель Леклерцо (Франція)/Єкатерина Дмітріченко (Казахстан). До чвертьфіналу одиночного турніру також зуміли пробитися одеситка Єлизавета Скороходова та Любов Костенко з Кривого Рогу. Скороходова у чвертьфіналі поступилася вищезгаданій Лопатецькій (1:6, 1:6), а Костенко у чвертьфіналі поміряється силами з грузинкою Зозією Кардавою.

У змаганнях пар серед дівчат українки Дарія Лопатецька та Любов Костенко пробилися до півфіналу. За вихід у фінал вони зіграють з Єкатериною Дмитриченко з Казахстану та Шавіт Кімчі з Ізраїлю.

У змаганнях пар серед хлопців ситуація ідентична. У півфінал пробилася єдина українська пара – Ілля Білобородько з Сєвєродонецька та киянин Олександр Овчаренко. Що цікаво, у чвертьфіналі турніру наші хлопці обіграли перших сіяних – казаха Достанбека Ташбулатова та канадця Глеба Блекхера. У півфіналі парного турніру Овчаренко та Білобородько зіграють з турками Берком Ілкелем та Борою Сенгулом. Турки, до слова, на парному турнірі є під третім номером посіву.

Престижний тенісний турнір ITF Lion Cup триватиме у Львові до суботи, 14 липня.

Інші новини

ukУкраїнська