Вийшла у світ книга про легендарного тренера з боксу Дмитра Сосновського

21/07/2018

Вийшла у світ книга «У команді Дмитро Сосновський». Творіння відомого публіциста Святослава Осіпова присвячене одному з найвідоміших випускників за більше ніж 70-літню історію Львівського державного університету фізичної культури, заслуженому тренеру України, багаторічному головному тренеру національної збірної України з боксу Дмитру Дмитровичу Сосновському, якому не так давно виповнилося 60 років.

Автор розповідає про життєвий та професійний шлях одного з найкращих тренерів в історії не лише вітчизняного, а й світового боксу. Про те, як простий хлопчина з невеличкого села на Львівщині, отримавши диплом тренера з боксу у Львівському державному тоді ще інституті фізичної культури, спочатку разом зі своїми учнями досягнув найвищих вершин світового спорту, а потім очолив національну збірну України і перетворив її у справжнього гегемона світового боксу.

У книзі зібрані спогади Дмитра Дмитровича про батьків і наставників, друзів та колег по тренерському цеху, вихованців і однодумців, а також говориться про цілі на майбутнє, поставлені керманичем «синьо-жовтої» боксерської дружини на ХХХІІ літні Олімпійські ігри у Токіо-2020 та його плани по завершенні тренерської кар’єри.

ЛДУФК

 

Інші новини

ukУкраїнська