Юрій Федечко – бронзовий призер Євро-2018 з сучасного п’ятиборства

26/07/2018

Чоловіча збірна України з сучасного п’ятиборства стала бронзовим призером чемпіонату Європи 2018 року в командних змаганнях. Континентальний форум пройшов в угорському Секешфехерварі. Володарями бронзових нагород стали Павло Тимощенко, Денис Павлюк та випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко (на фото – зліва у нижньому ряді).

В сумі п’яти видів програми змагань українці набрали 4.309 очок. Срібними призерами стали угорці Гергель Регош, Бенче Деметер та Адам Мароші, які випередили «синьо-жовтих» лише на 16 пунктів. А новими чемпіонами Європи стали французи Валентан Прадес, Крістофер Патте і Валентан Біло – 4.367 очок.

У змаганнях жіночих команд збірна України фінішувала на дев’ятому місці, набравши 3.864 очки. Українки виступали у такому складі: Зінаїда Батрак, Анастасія Спас, Валерія Пермикіна, яка диплом про вищу освіту також здобувала у стінах нашого університету.

Призові місця у командних змаганнях представниць прекрасної статі вибороли Угорщина (Тамара Алєксєєва, Сарольта Ковач, Софія Фольдхази) – 4.026 очок, Ірландія (Сім Брессил, Ейлід Прайз, Наталія Койл) – 3.975, і Франція (Марі Отейза, Жюлі Белямрі, Манон Барбаза) – 3.969.

ЛДУФК

Інші новини